SENJORŲ KRUIZAS

Mieli senjorai,

Kviečiame Jus sudalyvauti Senjorų kruize Ryga–Stokholmas–Ryga,
nuo 04.08 iki 04.10 atrasti kelionės jūra žavesį ir savo akimis pamatyti po žiemos
bundančią Švediją. Keliaudami laivu Isabelle ir viešėdami Švedijoje galėsite mėgautis
tik Jums paruošta programa ir pasidžiaugti maloniomis staigmenomis. Specialiai
senjorams surengta ekskursija su rusakalbiu gidu supažindins Jus su Stokholmo
bažnyčiomis ir leis pasigrožėti puikiais sostinės vaizdais. Mes viskuo pasirūpinsime,
kad Jūs galėtumėte ramiai mėgautis kelione. Šis kruizas žada daug geros nuotaikos,
nepamirštamų įspūdžių ir teigiamų emocijų. Prisijunkite!

Baltijos jūroje

Lauksime Jūsų laive Isabelle Balandžio 8 dieną ir kartu leisimės į nuostabią kelionę jūra. Vyksime į Stokholmą – miestą, viliojantį dar neatrastomis vietomis ir gražių vaizdų įvairove. Kruizinė kelionė ir poilsis Švedijoje – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams ir kitiems. Laive Isabelle šaunioji Jūratė Garnelienė ves specialiai Jums parengtą programą. Ji žada puikią nuotaiką ir daug malonių staigmenų. Smagiomis dainomis ir šokių ritmais vakarą papuoš grupė Sadūnai. Stokholme Jums pasiūlysime ekskursiją: gidas Jus supažindins su šio šiaurės perlu vadinamo miesto lankomiausiomis bažnyčiomis. Neturėsite jokių rūpesčių, kadangi patogus autobusas prieš ekskursiją Jūsų lauks uoste ir parveš Jus atgal į jį. Į kainą įskaičiuota 5 valandų apžvalginė ekskursija autobusu, kurios metu turėsite galimybę susipažinti su didingomis bažnyčiomis bei Stokholmu. Su gidu apsilankykite svarbiausiose skirtingų amžių bažnyčiose, kurios tarnauja daugelio religijų poreikiams. Įkvėptos neįprastos architektūros ir ypatingos atmosferos.


KRUIZINĖ KELIONĖ RYGA–STOKHOLMAS–RYGA, NUO 04.08 IKI 04.10
Kaina nuo 31 € vienam asmeniui.*
Į pasiūlymą įeina:
1. 40 valandų trukmės kelionė jūra laivu Isabelle ir viena diena Stokholme.
2. Viena vieta B klasės kajutėje (jei kajutėje keliauja 4 asmenys).
3. Vieni pusryčiai švediško stalo restorane.
4. Linksma poilsio ir pramogų programa laive: vakaro šou, smagios dainos ir šokiai grojant gyvai muzikai, jei teikiate pirmenybę greitesniems šokiams, drąsiai eikite į disko salę, kur Jūsų lauks DJ. Ar kada nors svajojot dainuoti scenoje? Mūsų siūloma karaokė leis Jums įgyvendinti šią svajonę ir iš širdies išsidainuoti. Taip pat, kviečiame nepraleisti progos laimėti puikius prizus bei Tallink kelionių dovanų korteles.
5. Kelionės mokestis.
*Ši kaina galioja, jei kajutėje keliauja bent vienas vyresnis nei 60 metų senjoras.ĮSPŪDINGA EKSKURSIJA PO KARALIŠKĄ STOKHOLMĄ IR JO BAŽNYČIAS.
Ekskursijos kaina: 25 € vienam asmeniui.
Ekskursija po Stokholmą – autobusas lauks Värtahamneno uoste ir parodys Jums gražiausiausias Stokholmo vietas bei jo bažnyčias, taip pat parveš jus atgal, todėl nereikės niekuo rūpintis. Sužinosite daug įdomių faktų apie Stokholmą ir jo istoriją. Iki susitikimo jūros kelionėje Balandžio 8 dieną – lauksime Jūsų!

2018 balandžio 8 - 10

Rygos keleivių uostas

Jei kajutėje keliauja 4 asmenys, kaina 1 asmeniui su pusryčiais B klasės kajutėje – nuo 31 EUR, kaina 1 asmeniui su pusryčiais A klasės kajutėje – nuo 36 EUR.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ
KLAUSKITE
Fix the following errors:
Hide