SENJORŲ KRUIZAS

Mieli senjorai,

Kviečiame Jus 2017.10.01 patirti kelionės jūra žavesį ir vykti į Senjorų kruizą su specialiai senjorams parengta programa laive Romantika į Stokholmą. Kvapą gniaužianti poilsio ir pramogų programa laive. Šokiai, grojant gyvai muzikai. Norintieji greičiau pašokti galės apsilankyti disko salėje, kur jų lauks didžėjus. Svajojate dainuoti ant scenos? Laive rasite karaokę, tad galėsite įgyvendinti šią svajonę ir iš širdies išsidainuoti. Ir nepraleiskite galimybės laimėti puikių prizų ir Tallink kelionių dovanų kuponų. Būtinai apsilankykite ir puikiuose vakaro šou pasirodymuose.

Baltijos jūroje

Senjorų kruizinė programa

1 diena
• 17:30 val. išvykstame iš Rygos keleivių uosto.
• Specialios, tik jums skirtos programos metu vedėja Jūratė Garnelienė  įtrauks į smagius žaidimus vakaronės metu. Pasirūpinsime, jog šio kruizo  metu netrūktų populiarių lietuviškų dainų, kurias atliks grupė Kitava.  Puikus poilsis laive – naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs  patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir pramoginė programa  iki paryčių.

2 diena
• Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane arba specialių pusryčių à la carte restorane.
• 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą.
• Diena Stokholme. Pažinkite Stokholmą turo su profesionaliu gidu metu.  Per 2 valandų ekskursiją autobusu pamatysite ambasados rajoną, bei kitas  Stokholmo miesto vietas. Taip pat, miesto centrinę dalį, pagrindinius  pramogų objektus ir turėsite valandos trukmės pasivaikčiojimą su gidu  atrasti senamiesčio žavesiui.
• 17:00 val. išplaukiame iš Stokholmo.
• Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir  vakarieniaudami laivo restoranuose. Taip pat, pasinaudokite galimybe  apsipirkti laivo parduotuvėse už labai patrauklią kainą.
• Vakarinė programa tęsiasi. Kviečiame į žaidimus, loterijas, diskoteką  ar pasiklausyti gyvo garso grupės Kitava atliekamų dainų bei galbūt  laimėti dovanas ar Tallink kelioninius dovanų kuponus.

3 diena
• Iš ryto kviečiame sočių pusryčių į švediško stalo restoraną arba specialiųjų pusryčių à la carte restorane.
• 11 val. sugrįžtame į Rygos keleivių uostą. Išvykimo ir atvykimo laikai nurodyti vietos laiku.


 Visur nurodyti vietiniai laikai.

2017 spalio 1 diena

Rygos keleivių uostas

Jei kajutėje keliauja 4 asmenys, kaina 1 asmeniui su pusryčiais B klasės kajutėje – nuo 30.50 EUR, kaina 1 asmeniui su pusryčiais ir vakariene B klasės kajutėje – nuo 63,50 EUR.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ
KLAUSKITE
Fix the following errors:
Hide