KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?
Užpildykite užklausos formą, esančią viršuje ir mes su Jumis susisieksime!
Atvykite į artimiausią Baltic Clipper biurą


Rašykite mums el. paštu info@bc.lt
Skambinkite mums: 
+370 5 249 0900

biurų adresai

Pavasarį labiausiai jaučiamas saulės ir šilumos poreikis. O juk tik 3 valandos skrydžio ir galite mėgautis gaivia šiluma Turkijoje, po 4 valandų džiaugtis vasaros ir vandens teikiamais malonumais Egipte, o po 6 - keliauti po nuostabiąją, visuomet žalią Tenerifę!

TURKIJA

 

nuo219

VISI PASIŪLYMAI

Jei ieškote gaivaus oro, žalios ir žydinčios Turkijos, balandis - tinkamiausias mėnesis. Jus pasitiks puikus aptarnavimas, nuostabus maistas, turėsite progą pasimėgauti masažais, pirtimis ar kitais SPA malonumais. Arba .. tiesiog pakeliauti ir atrasti Turkiją! O kainos sezono pradžioje tikrai nesikandžioja.

7 SKRYDŽIAI PER SAVAITĘ

EGIPTAS

 

nuo349

VISI PASIŪLYMAI

5 SKRYDŽIAI PER SAVAITĘ

Egiptas -  arčiausiai Lietuvos esanti vieta, kur kovo – balandžio mėnesiais rasite užtikrintą vasarą: garantuotas saulės vonias ir šiltą jūrą. Ši šalis garsėja nepamirštamu nardymu Raudonojoje jūroje ir kitais vandens sportais bei malonumais. Nepamirškite apsauginio losjono nuo saulės – jo tikrai prireiks!

TENERIFĖ

 

nuo425

VISI PASIŪLYMAI

Amžino pavasario sala, kurią vis labiau ir labiau pamėgsta lietuviai žiemojimui. Nepavyko nuvykti į Tenerifę žiemą? Kovas ir balandis yra puikus metas! Ši sala tiks ir pasyviam, ir aktyviam poilsiui. Jūsų laukia daug turistinių maršrutų automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis, svetimą planetą primenantis salos peizažas ir, žinoma, geras maistas.

2 SKRYDŽIAI PER SAVAITĘ

Įsigykite poilsinę kelionių organizatoriaus NOVATURAS kelionę kovo ar balandžio išvykimams ir gaukite dovanų apsauginį losjoną* nuo saulės! 

DOVANA

*PASIŪLYMO SĄLYGOS
- Pasiūlymas galioja iki 2018 kovo 31 d. perkant poilsinę
kelionių organizatoriaus NOVATURAS kelionę kovo balandžio išvykimams.
- Geriausių kelionių pasiūlymų ir dovanų kiekis ribotas.

Dovana - apsauginis losjonas nuo saulės - įteikiama kelionės užsakymo metu BALTIC CLIPPER biure.

KUR KELIAUTI KOVO IR BALANDŽIO MĖNESIAIS?

Gauk geriausią kelionės pasiūlymą! Susisiek!

SIŲSTI
Fix the following errors:
Hide