Sudomino kelionė į Vietnamą? Susisiek!

plačiau
VIETNAMAS
su lydinčiu asmeniu iš Lietuvos!
 

PROGRAMA

Atvykę į Hanoi Jūs važiuosite į viešbutį. Nakvynė Hanoi.Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Ryte iš viešbučio vyksite aplankyti Chi Minh Komplekso, kuriame yra Ba Dinh aikštė, Ho Chi Minh mauzoliejus. Pamatysite vieno aukšto koloną pagodą, kuri pastatyta 1049 m. Vėliau vyksite į Budistų Tran Quoc pagodą prie “Vakarų ežero” (viena iš seniausių pagodų Vietname). Taip pat apsilankysite etnologijos muziejuje, išgirsite daugiau apie vietnamiečių kultūrą. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų aplankysite literatūros šventyklą, pamatysite pirmąjį Vietnamo universitetą pastatytą 1070 m., Universiteto sodas žavi savo grožiu, išlaikyta architektūra leidžia pasinerti į Vietnamo praeitį. Vyksite prie Hoan Kiem ežero pasigrožėti ramutėliu ežero vandeniu bei Ngoc Son šventykla. Pasiūlymas - leiskitės į turą dviračiais Hanoi senamiesčiu. 16:30 vyksite stebėti unikalų, išskirtinį vandens lėlių teatrą, tai yra tradicinis vietnamiečių menininis pasirodymas. 17:45 grįžtame į viešbutį. Nakvynė Hanojuje.


Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Iš Hanoi važiuojant į pietus už 90 kilometrų Jūs atsidursite Ninh Binhe. Šią vietą puošia daugybė visiems gerai žinomų peizažų, į kuriuos sudaro Tam Coc urvai ir Hoa Lu senovės miestas su senomis šventyklomis (Dinh Tien Hoang ir Le Dai Hanh), skirtomis karaliams Dinh ir Le, kurie karaliavo X amžiuje. Atvykę į Tam Coc plauksite į ekskursiją valtimi, kur yra įspūdingas kalkakmenio kyšulys. Jis kyšo iš žalių ryžių laukų, kurie primena apie Guiliną (Kinija) ir Halong Bajų Vietname, šis peizažas pavadintas „Halong-bay-on-land“. Kelionė truks apie 2 valandas. Pasimėgausite pietumis (įskaičiuoti) vietiniame restorane prieš apisilankydami prie Bich Dong pagodos, netoli Ngu Nhac kalno. Pagodos yra trijų struktūrų: Ha pagoda (žema pagoda), Trung pagoda (vidutinė pagoda) ir Thuong (aukštesnioji pagoda). Jos išsidėstę didėjančia tvarka. Ši ekskursija leis geriau sužinoti Vietnamo istoriją, o savo išvyką baigsime ant aukštos uolos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas. Nakvynė Hanoi.


Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Ryte išvykstame iš Hanoi į Ha Long įlanką, grožėsimės nesenstančiais ryžių laukais, stebėsime kaimo gyventojų kasdienybę. Atvykę į Ha Long, leisitės į kelionę laivu po nuostabaus grožio vadinamą „Vingiuojančiojo drakono“ įlanką, susidariusią iš tūkstančių neįprastos formos kalkakmenių bei nedidelių urvų. Jūros gėrybių pietūs (įskaičiuoti) denyje, po to turėsite galimybę pamatyti įspūdingą urvą, paplaukioti savarankiškai bei plaukti baidare (asmeninės išlaidos). Pamatysite plaukiojančius kaimus bei salynus iš arti. Vakare laisvalaikis bei poilsis laive. Nakvynė laive. Vakarienė (įskaičiuota).

Po pusryčių (įskaičiuoti) plauksite laivu į įspūdingą Luon uolą, kurios viduryje natūraliai susidaręs apvalus baseinas. Ši Halongo sala yra ramybės oazė. Grįžtame į Halongo salyną, kuriame yra daug mažų salų: “Gaidžio kovotojo uola”, “Smilkalų deginimo uola”, “Jūros šuns uola”. Atvykstame į prieplauką 11:00. Vykstame į oro uostą skrydžiui į Saigoną. Kelionė į viešbutį. Nakvynė Saigone.


Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame iš Saigono į Ben Tre – Mekongo deltos širdis. Atvykstame į Ben Tre provinciją, iš kurios laivu plaukiame pro nuostabius vingiuotus kanalus. Vėliau važiuosite motoriniais kartingais pro kaimus, stebėsite ryžių laukus, daržovių sodus, suspažinsite su šeima kuri verčiasi ir pragyvena iš ryžių popieriaus ir kokosų saldainių. Pietausite (įskaičiuoti) restorane. Po trumpo poilsio irkluosime valtis vandens palmių upeliu. Vakare grįžtame į Saigoną, viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė Saigone.


Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Ryte aplankysite Cu Chi tunelius. Po žeme rankomis iškasta 200 kilometų tunelių, kuriuose gyveno kariai konfliktų metu. Grįžtame į Saigoną. Pietūs (įskaičiuoti). Po pietų laisvas laikas. Nakvynė Saigone.Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Dieną pradėsite aplankydami du žymiausius architektūrinius statinius, pirmasis – Notre Dame Katedra, antrasis - Centrinis paštas pastatytas tarp 1877 – 1883 metų. Pastato dizainą kūrė žymus dizaineris Gustav Eiffel. Katedroje ir šiandien vyksta pamaldos, o jaunavedžiai dažnai šią vietą renkasi savo vestuvių fotosesijai dėl puikaus vaizdo. Nuo Katedros lengvai pasivaikščiodami Dong Khoi gatve pasiekiame Operą. Kitai lankytina vieta “Susijungimo rūmai”, tai yra pietų Vietnamo valdžios simbolis. 1975 balandžio 30 d. karas su Amerika baigėsi ir šiaurės Vietnamo armijos tankai įsiveržė pro vartus. Pamatysite karo kambarį, pobūvių salę ir prezidentinį darbo kabinetą. Po pietų vyksite į karo muziejų, čia jums gidas papasakos apie baisiausias ir tragiškiausias Vietnamo karo metų akimirkas. Muziejuje pamatysite karo amuniciją, ginklus, nuotraukas, darytas karo metu. Vyksite į Cho Lon miestą, kiniečių kvartalą, pamatysite Thien Hau pagoda, kuri skirta jūrų deivei. Po pietų vytkstate į Mui Ne (~4val).
Visas dienas ilsėsitės, laisvas laikas. Nakvynė Mui Ne.


Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išvykimo privačiu autobusu (be gido palydos) tiesiai į oro uostą Saigone.


1 DIENA
Atvykimas į Hanoi
2 DIENA
Hanoi – Miesto turas
3 DIENA
Hanoi – Ninh Binh - Hoa Lu – Tam Coc - Hanoi
4 DIENA
Hanoi - Ha Long5 DIENA
Ha Long - Hanoi - Saigon


6 DIENA
Saigon – Mekong Delta, My Tho – Ben Tre - Saigon


7 DIENA
Saigon – Cu Chi Tuneliai - Saigon


8 DIENA
Saigon miesto turas
9 - 13 DIENA
Mui Ne Paplūdimio poilsis

14 DIENA
Mui Ne - Išvykimas - Skrydis į Lietuvą


šalis, garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui, tai gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą kartu su BALTIC CLIPPER!

VIETNAMAS-

Kelionės data
2019 11 08 – 11 23

Kelionės kaina
1865 €

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Skrydis Vilnius – Hanojus ir Saigonas – Vilnius (su persėdimu Stambule)
- 30 kg. registruotas bagažas
- Pervežimas iš/į oro uostą, kiti pervežimai

- Lydintis asmuo iš Lietuvos
- Rusakalbis gidas
- Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose  3 - 4 žv. viešbučiuose (14 nakvynių)
- Maitinimas pagal programą (13 pusryčių + 6 pietūs + 1 vakarienės)
- Visų lankomų objektų įėjimai
- Iškvietimas atvykti į šalį

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Vietnamo viza 25$
- Vidinis skrydis Hanojus - Saigonas. Orientacinė kaina 130 - 150 EUR

Kaip užsisakyti kelionę?
Užpildykite užklausos formą, esančią viršuje ir mes su Jumis susisieksime!
Atvykite į artimiausią Baltic Clipper biurą


Rašykite mums el. paštu info@bc.lt
Skambinkite mums: 
+370 37 320 300

biurų adresai

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

VIDMANTAS, keliavo 2017 10 25 - 11 04

Laikas parinktas idealiai, oras keliavimui buvo geras. Kelionė tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas panašus į kitas Azijos šalis, kuriose teko pabuvoti, tačiau jis savaip šarmingas. Teko pabūti ir šiaurėje, ir pietuose. Tai lyg dvi skirtingos šalys su savo gamta, žmonėmis, kultūra, gyvenimo būdu. Šiaurėje įspūdį padarė Halongo įlanka, Sapa, pietuose Saigonas, Mekongo didybė ir poilsis Muine kurorte. Viešbučiai buvo patogūs, visada miesto centre, virtuvė ir nacionalinė, ir europietiška. Sužavėjo kelionė motoroleriais Saigone, nes keliaujant autobusu ar kitais būdais tikrai nebūtume pamatę to chaotiškai tvarkingo eismo gatvėse, kuris iš pradžių kiek baugino. Kelionė puikiai organizuota. Dėkoju Jums. Didelis ačiū mūsų vadovėms Ingridai ir Vytautei iš BALTIC CLIPPER.

DALIA ir LINASkeliavo 2017 10 25 - 11 04

Vietnamas mums paliko daug nuostabių įspūdžių: tai Azijos kvapai, skoniai, vaizdai, tvarkingas transporto chaosas, žmonių gausybė. Didžiausi prisiminimai liko iš: Sapos, kuri sužavėjo gamtos grožiu, vietinės gentys dar saugančios pirmykštes tradicijas; nepamirštama nakvynė Ha Long įlankoje, laive, tai nuostabios ramybės naktis su tiesioginiu vaizdu į jūrą su kalnais, kuris visą naktį keitėsi ir buvo gaila pramiegoti tokį vaizdą; kontrastas tam, ekskursija motoroleriais po Saigoną, tik taip galima pajusti, užuosti tikrą Azijos didmiesčių kasdieninį gyvenimą. Vietnamas negąsdina kainomis tiek maisto, tiek nuostabaus skonio vaisių, o norint apsipirkti, čia tikras rojus, tik reikia tam skirti kantrybės ir laiko.Šioje 16dienų kelionėje kartu su kelionės vadovu iš Lietuvos Jūs pažinsite šiaurinį ir pietinį Vietnamą bei ilsėsitės pajūrio mieste Miu Ne. 

HANOJUS - MOON VIEW HOTEL 3*

HA LONGAS - PHOENIX CRUISE

SAIGONAS - GK CENTRAL HOTEL 3*

MUI NE - BAMBOO VILLAGE RESORT 4*

GRĮŽTI ATGAL Į WWW.BC.LT

KELIONĖS VADOVĖ DONATAkeliavo 2017 10 25 - 11 04

Vietnamiečiai kol kas dar yra labai natūralūs, autentiški, išsaugoję savo kultūrą ir tradicijas, jie dar nėra „sugadinti“ turistų. Su jais bendraujant jaučiamas jų tikras paslaugumas ir svetingumas. Vietnamo lankytinos vietos yra nepaprasto grožio. Gamtos ir kultūros objektai, nacionaliniai parkai palieka didelį įspūdį net ir daug mačiusiems keliautojams. Miestai – šurmuliuojantys ir pilni istorinio ir kultūrinio paveldo: muziejų ir įspūdingų šimtmečius skaičiuojančių šventyklų. Be pažintinių vietų čia yra puikių kurortų skirtų poilsiui, kur Jūs pasijusite tikrame atorgrąžų rojuje! Žinoma, dar puiki virtuvė, daug aktyvių veiklų tokių, kaip žygiai po kalnus, pasiplaukiojimai po įlankas ar džiuglių upes, kur dar šurmuliuojantys turgūs ir tikrai prieinamos kainos!

Plačiau skaitykite čia

DĖMESIO. SLAPUKU RINKIMO INFORMACIJA.
SIEKDAMI PAGERINTI JŪSŲ NARŠYMO KOKYBĘ, STATISTINIAIS IR TIESIOGINĖS RINKODAROS TIKSLAIS ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS (ANGL. „COOKIES“), KURIUOS GALITE BET KADA ATŠAUKTI PAKEISDAMI SAVO INTERNETO NARŠYKLĖS NUSTATYMUS IR IŠTRINDAMI ĮRAŠYTUS SLAPUKUS.  
PLAČIAU